جێگیر

ئاگاداری بۆ هەموو ئەندامان و میوانان!

مەکۆکان تەنها شوێنی وتوێژکردنی بەرفراوانی هەموو بابەتەکانی ویکی و بوارەکانی سەرچاوەی کراوەیە. هەروەها بابەتەکانی ڕادیۆ و پۆدکاستی چاوگ. بۆ پرسیاری نوێ بەشەکانی مەکۆ بەدروستی هەڵبژێرە بزانە پرسیارەکەت لە کامە هاوپۆلدا جێگای دەبێتەوە و دڵنیابە وەڵام وەردەگریتەوە.

#1 July 15, 2012, 18:29

jotyar-azad
ئەندام
تۆماربووە لە: July 15, 2012,
پەیامەکان: 1

تکایه پێویستم به ڕێنوینی و هاوکاریه

به ڕێزان سڵاو...
ئه گه ر زه حمه ت نیه و له تواناتدایه ڕینوینیم بکه ن، من ده مه وێت بزانم پاش کڕینی دۆمه ین و سێرڤه ر، که سیستمی ویندۆزه پاش دابه زاندنی تێمپله یت به فایڵ زێڵا چۆن ئه و تێمله یته کار پێ بکه م و بابه تی لێوه پۆست بکه م

به مانایه کی تر من نامه وێت سایته که م له سه ر سیستمی ئۆپین سۆرسی له نمونه ی ۆرد پرێس و جومله و درۆپڵ دابنێم به ڵکو ده مه وێت که دوای دابه زاندنی تێمپله یت یان دیزاینه ئاماده کراوه که بۆ ناو سێرڤه ره که م به ڕێگه ی فایڵ زێڵا و ئاکتیڤ بونی به دۆمه ینه که وه پاش ئه وه بتوانم کاری پێ بکه م واته بابه تی لێوه پۆست بکه م و ئه بده یتی بکه م   

به کورتی ده مه وێت بزانم که چۆن کۆنترۆڵ پانێلیکی تایبه ت به تێمپله یته که م هه بێت وه ئۆپین سۆرسه کان بۆکسی نوسین و دانانی وێنه و هه ڵبژاردنی به شه کانی سایته که و پۆست کردنی بابه تی هه بێت

کێشه که ی من ئه وه یه که ده مه وێت بزانم ئه و جۆره سیستمه پێویست به کڕینی سۆفتوێریکی تایبه ت ده کات یان چیبکه م تاکایه هاوکاریم بکه ن. چاوه ڕێی وه ڵامی به ڕێزتانم. زۆر زۆر سوپاس

کرینی دۆمه ین و سێرڤه رم تاقی کردوه ته وه و فێر بووم، تێمپله یت یان دیزاینی ئاماده کراوی ئیچ تی ئێم ئیڵ و جۆره کانی تریشم به فایڵ زێڵا خستوه ته سه ر سێرڤه ر و فێر بووم، که دۆمه ین نه یمه که ش له گوگڵ ده که مه وه سایته که یان تیمپله یته دیزاین کراوه که ده بینم و جوانیشه به ڵام که کلیک له سه ر به شه کانی سایته که ده که م ئیش ناکات

دەرهێڵ

#2 July 16, 2012, 01:52

Kurdish EAgle
چاودێران
شوێن: ههولێر
تۆماربووە لە: July 22, 2010,
پەیامەکان: 213

Re: تکایه پێویستم به ڕێنوینی و هاوکاریه

تکایە لە یەک جێگا داواکەت بنووسە و لەوێ چاوەڕێی وەڵام بە، من هەر ئێستا لێرە و لە کوردئایتیگرووپ پەیامی بەڕێزتانم بینی.

دەرهێڵ

#3 July 22, 2012, 07:24

Sia
چاودێران
شوێن: Østjylland
تۆماربووە لە: January 30, 2009,
پەیامەکان: 2,231
ماڵپەڕ

Re: تکایه پێویستم به ڕێنوینی و هاوکاریه

وەکو ئەم قەلە بکە:
<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://chawg.org/meko/viewtopic.php?f=9&t=1014" onclick="window.open(this.href);return false;">viewtopic.php?f=9&t=1014</a><!-- l -->
ئەگەر دەشتەوێت بە زانستی و جوانتر خۆت و ماڵپەڕەکەت تووش نەکەیت؟
" تەماشای ئیمزاکەی Kurdish EAgle بکە.
" لەگەڵ بابەتەکانی پەڕەی یەکەمی چاوگ.

بژین

دەرهێڵ

تەختەی پێپەڕە

بەهێزە بە : FluxBB